ВИ ЧИТАЄТЕ:
Better Together: весілля Марти і Юри

Better Together: весілля Марти і Юри

Better Together: весілля Марти і Юри – Oh My Wed Day

У першу ж зустріч з організаторами стало зрозуміло, що пара хоче насолодитися своїм весільним днем. І Марта, і Юра — програмісти, тож чіткість — це точно їхнє.

У нареченої були на все списки й навіть списки списків. Ба більше, молодята на той момент уже обрали локацію, проте вона не до кінця їх задовольняла. Аби не сумніватися, разом із командою було прийнято рішення обрати нову локацію, і це було попадання в яблучко.Окрім того, організаторів не покидала думка зробити весільний ранок пари ще більш незабутнім. Традиційні ранкові збори нареченої з подругами та нареченого з барбером і друзями на даху вирішили це завдання на відмінно.

Осторонь весільної концепції не залишилася й одна із мрій нареченої — букет із піонів, улюблених квітів її бабусі, з якою вони були дуже близькі. І це б не біда, якби Марта не захотіла його не в сезон. Була дуже велика вірогідність, що квіти не виживуть, тож декоратори перестрахувалися та продумали два букети. Наречена до останнього дня не знала, який саме весільний букет їй принесуть. Як же приємно було бачити той захват від піонів!

Дивіться також:
Сучасний шик: весілля Іванни та Андреаса – Oh My Wed Day


КОМАНДА: КОНЦЕПЦІЯ, ОРГАНІЗАЦІЯ І ДЕКОР: SAY YES WEDDING AGENCY | ФОТОГРАФ: ЄВГЕН КУКУЛКА | ВІДЕОГРАФ: ВЛАДИСЛАВ ПРОНЬ | ВЕДУЧИЙ: ОЛЕКСАНДР КУЧЕР | МУЗИЧНИЙ СУПРОВІД: TOM SHOW | ЛОКАЦІЯ: MOЛODOZEЛENO

© 2022 Oh My Wed Day — медіапроєкт про стильні весілля в Україні. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом та Політикою обробки персональних даних. Використання матеріалів сайту дозволено лише за попередньою згодою правовласників та з обов'язковим посиланням на сайт ohmywedday.com.ua.
Усі права на фотографії та тексти належать їхнім авторам.