Реклама

Oh My Wed Day — це медіапроєкт про стильні, естетичні весілля, якого так довго не вистачало в Україні та який поєднує в собі спільноту весільних спеціалістів й інтуїтивно зрозумілий сайт для наречених. З перших місяців існування ми отримуємо безліч позитивних відгуків від пар та представників індустрії, які поділяють наші цінності, і не зупиняємося на досягнутому.

Завдяки ретельному відбору контенту, Oh My Wed Day читають наречені з України, які планують організувати вишукане весілля в нашій країні чи за кордоном, а також спеціалісти весільної та івент-індустрії, які займають нішу стильних весіль. Це покоління трендсетерів, яких єднає потяг до естетики, відчуття стилю та високий інтелект.

Наша наречена захоплюється елітарною культурою, мистецтвом та модою. Вона бачить своє весілля як стильну подію з продуманою концепцією та без шаблонів. Її весільний формат — сучасна класика, камерна подія чи коктейльна вечірка. Під час планування весілля для неї важлива економія часу, естетика та відображення власної індивідуальності.

32% реальні наречені, які планують весілля в найближчі два роки

31% весільні агенції та спеціалісти

65% активна аудиторія у віці 22-34 (зумери та міленіали)

73% цікавляться модою та преміальними фешн-брендами

47% читачів із Києва, Львова, Одеси, Дніпра, Івано-Франківська

Стильні весілля в Україні – Oh My Wed Day

На акаунт @ohmywedday в інстаграмі підписані інфлюенсери весільної індустрії країни та модні наречені, які регулярно відслідковують дописи в пошуках натхнення та рекомендацій.

Рекламний допис із посиланням на ваш профіль ми розміщуємо в Instagram та дублюємо у Facebook. Допис знаходиться в топі 24 години, не видаляється, спускається вниз по мірі публікації нових дописів. У галереї можливе розміщення до 5 фото. Додаткова опція — закріплення допису в Instagram на 3 дні з моменту публікації. Також можливе розміщення серії з 3 stories в Instagram.

Для більшої ефективності розміщення допис можна доповнити тематичними хештегами та хештегом #вибір_ohmywedday. Дата та час публікації погоджуються.

Стильні весілля в Україні – Oh My Wed Day

У межах медіапроєкту Oh My Wed Day ми створюємо креативний контент, дотримуємося вишуканої естетики та розповідаємо історію вашого бренда молодій, просунутій аудиторії.

Рекламний матеріал із 3 активними посиланнями на ваш сайт, у супроводі фото, відео чи інших необхідних інтеграцій розміщується в тематичній рубриці «Вибір Oh My Wed Day». Серед доступних форматів нативної реклами — інтерв’ю про бренд, стаття чи коментар експерта на задану тему, історія весільного проєкту з розповіддю про його концепцію та реалізацію, огляд події чи продукту в тематичній добірці. У вартість включена підтримка в соцмережах Oh My Wed Day з посиланням на ваш акаунт.

Ми розміщуємо матеріал без видалення та закріплюємо на головній сторінці сайту на 7 днів. Перед публікацією ми надішлемо прев’ю матеріалу на погодження, а також затвердимо дату розміщення.

Стильні весілля в Україні – Oh My Wed Day

Банерна реклама на порталі Oh My Wed Day — простий та доступний спосіб привернути увагу до вашого бренда, збільшити продажі та взнаваність серед наречених.

Іміджева реклама розміром 300х150 px та 300х300 px розміщується в правій боковій панелі сайту, виводиться в статтях, рубриках та на головній сторінці весільного порталу Oh My Wed Day, що дасть змогу нареченим дізнатися про вас із перших хвилин відвідування сайту. Статичні банери розміщуються на всіх вказаних сторінках без ротації. Усі банери є наскрізними — desktop, mobile.

Зображення у форматі .jpg для розміщення банера надається рекламодавцем. Мінімальний період розміщення — 1 місяць.

Стильні весілля в Україні – Oh My Wed Day

Весільні історії та лав-сторі ми публікуємо за принципом free — і так буде завжди.

Опублікувати фотозйомку можуть весільні спеціалісти України та ті спеціалісти, які допомагають українським нареченим у проведенні весілля за кордоном. Для публікації необхідно оформити заявку. У заявці потрібно вказати посилання для завантаження фотографій (Гугл.Диск, Dropbox, WeTransfer або інший файлообмінник), опис проєкту та список залучених весільних спеціалістів із посиланнями на соцмережі чи їхні сайти.

Вихід кожної історії ми анонсуємо на наших сторінках у соцмережах. До розгляду приймаються серії, які відповідають умовам публікації та стилістиці весільного порталу Oh My Wed Day. Як правильно оформити заявку на публікацію, дізнайтеся за посиланням.

Стильні весілля в Україні – Oh My Wed Day

В основі концепції Oh My Wed Day — підтримка весільної індустрії Україні у якісному напрямі та збільшення лояльності аудиторії до учасників івент-спільноти.

Весільний портал Oh My Wed Day — це надійний медіапартнер головних подій весільної індустрії України: зустрічей інфлюенсерів весільного та івент-ринку з нареченими, весільних виставок та конференцій для спеціалістів, презентацій весільних колекцій. Погодження зобов’язань партнерства та рекламних рішень можливе в індивідуальному порядку за запитом.

На час війни редакція Oh My Wed Day надає додаткову медіапідтримку весільним спеціалістам та весільним брендам України в межах активності Glory to Ukraine — публікації stories з вибраними акційними пропонуваннями для молодят. Розміщення можливе за принципом free та за запитом.

Якісний, унікальний та інтерактивний контент. Наша мета — розміщення на сторінках медіапроєкту Oh My Wed Day кращих робіт весільної індустрії, тому кожна публікація, у тому числі й рекламна, проходить ретельний відбір. Долучаючись до Oh My Wed Day, ви отримаєте можливість створити унікальний контент з інтерактивною рекламою — з клікабельними підписами та посиланнями, які переводять на сайт бренда чи продукта.

Зацікавлена аудиторія. Наші наречені насамперед орієнтовані на роботу з кращими весільними спеціалістами та брендами. Вони в пошуках професіоналів, яким зможуть довірити організацію свого весілля.

Імідж та впізнаваність бренда. Ми публікуємо лише якісні зйомки та експертні матеріали, які відповідають формату медіапроєкту Oh My Wed Day. З нами співпрацюють провідні спеціалісти індустрії. Обираючи розміщення серед кращих, ви збільшите впізнаваність вашого бренда серед наречених і агенцій та підвищите рейтинг вашого сайту завдяки активним посиланням.

Гнучкість та творчий підхід. Для кожного партнера ми обираємо зручний та ефективний спосіб розміщення, щоби реклама отримала максимальний відгук у цільової аудиторії. Ми допоможемо підібрати якісний візуал, написати чи відредагувати текст, а також надамо статистику через день, тиждень, місяць після розміщення — на ваш вибір.

Партнерство. Усі спеціалісти та бренди, залучені до медіапроєкту Oh My Wed Day, розділяють нашу місію — надихати наречених. Тому до кожного з них ми ставимося з повагою, чесністю та турботою. Реклама в нас — це робота з персональним менеджером, консультація та підтримка при замовленні будь-якого варіанту розміщення.

Бажаєте розмістити рекламу?

Напишіть нам, щоби разом обрати необхідний формат.

promo@ohmywedday.com.ua