Умови публікації весільних історій

Бажаєте опублікувати весільну історію на порталі Oh My Wed Day, але не знаєте, з чого розпочати? Ознайомтеся з нашими правилами публікації та дізнайтеся про всі вимоги до розміщення фотозйомок, щоби оформити заявку правильно.

До публікації на сторінках порталу Oh My Wed Day ми приймаємо фотозйомки від весільних спеціалістів України та тих спеціалістів, які допомагають українським нареченим у проведенні весілля за кордоном. Також в окремій категорії «Історія нареченої» ми публікуємо надихаючі зйомки весільного дня з розповіддю від молодят.

У розділі «Весільні історії» ви можете опублікувати:

 • весілля — стильну, естетичну зйомку, яка відображає всю хронологію та головні моменти весільного дня;
 • лав-сторі — довесільну або післявесільну фотосесію, зйомку з нагоди заручин або річниці весілля;
 • стилізовану фотосесію — надихаючий проєкт із продуманою концепцією, зйомку з воркшопу, а також будуарну фотосесію чи зйомку дівич-вечора.

Опублікувати зйомку на весільному порталі Oh My Wed Day можна за принципом free — і так буде завжди. Адже ми хочемо, щоби весільні спеціалісти та наречені України могли ділитися весільними історіями не лише в зарубіжних медіавиданнях, а й у своїй країні. Вихід кожної історії ми анонсуємо на наших сторінках у соцмережах Instagram та Facebook.

Ми не розмежовуємо сезони та приймаємо до публікації весняні, літні, осінні та зимові серії упродовж усього року. Ми не обмежуємо кількість публікацій від одного весільного спеціаліста, а також не забороняємо публікувати весільні фотозйомки в інших виданнях після розміщення на Oh My Wed Day.

Перед розміщенням на весільному порталі Oh My Wed Day усі історії проходять ретельний відбір, адже для нас важлива висока якість кожного фото та продумана концепція зйомки загалом. Ми уважно розглядаємо кожну заявку та кожну серію на предмет відповідності нашій стилістиці та вимогам, щоби читачі Oh My Wed Day надихалися дійсно кращими прикладами.

Наші основні правила:

 • ми публікуємо зйомки виключно на весільну або суміжну тематику та надаємо перевагу естетичним і продуманим фотосесіям, у яких усі деталі — від образу молодят до оформлення локації — поєднуються між собою;
 • для нас важлива висока якість фотографій та їхня якісна обробка, у тому числі композиція знімка, світло та кадрування. Ми ніколи не опублікуємо необроблені фото, знімки з примітивними спецефектами, з накладенням написів, водяних знаків та логотипів, а також контрастні або затемнені фото;
 • серія для публікації на порталі Oh My Wed Day має складатися щонайменше із 35 різнопланових фото, щоби модератор міг вибрати кращі кадри. Фотозйомка не буде розглянута, якщо вона складається з повторюваних та однотипних знімків.

Дотримання цих умов збільшить ваші шанси на публікацію в розділі «Весілля».

 • Ми не публікуємо неповні серії — окремо фотографії молодят чи окремо декор. Фотозйомка реального весілля має відображати всі етапи святкового дня — від зборів молодят до завершення свята.
 • Ми не приймаємо до публікації колажі та диптихи, фотографії з логотипами, водяними знаками, рамками чи іншими графічними елементами оформлення. Також ми надаємо перевагу проєктам, які не складаються виключно із чорно-білих фото. Рекомендуємо надсилати на розгляд не більше 5 чорно-білих фото в одній серії.
 • Щоби серія була розглянута, необхідно надіслати від 35 до 70 фото високої якості від 900 px по меншій стороні. Фотографії не мають бути однотипними та повторюваними. Не забудьте про фотографії з характерними деталями весілля, на яких крупним планом знято запрошення, обручки, аксесуари, весільну сукню, букет нареченої, бутоньєрку нареченого та інший декор.
 • Виберіть із серії, яку ви хочете опублікувати, від 35 до 70 найкращих фото. Завантажте їх на Гугл.Диск, Dropbox, WeTransfer або будь-який інший файлообмінник та надішліть нам посилання для завантаження архіву фото або попереднього перегляду.
 • Додайте до серії фото докладний опис весілля або зйомки. Розкажіть про концепцію та підготовку, стиль та кольорову гамму, важливі деталі зйомки. Також ми вітаємо коментарі самих молодят. Важливо: після отримання фото для публікації в рубриці «Історія нареченої» ми надсилаємо запитання для інтерв’ю.
 • За бажанням ви можете додати до серії фотографій відеоролик, який ми розмістимо в публікації історії, а також як прев’ю на головній сторінці порталу Oh My Wed Day та в архіві весільних відео. Для публікації вкажіть у заявці посилання на відео з YouTube або Vimeo.
 • Обов’язково вкажіть усіх весільних спеціалістів, залучених до проєкту (їхні імена або назви компаній, сфери діяльності, посилання на їхні акаунти в Instagram чи сайти).

Заявку на публікацію разом із фото, відео та описом надсилайте на мейл story@ohmywedday.com.ua

 • Весільні спеціалісти, переконливо просимо уважно вказувати всі дані та отримати згоду на публікацію від усіх учасників, у тому числі наречених, перед оформленням заявки. Для публікації зйомки з воркшопу у вас має бути згода на розміщення від організатора.
 • Ми обов’язково повідомимо вам про рішення щодо розміщення публікації упродовж 3 робочих днів після отримання заявки.
 • Черга на публікацію складає від 1 до 4 тижнів згідно з графіком.
 • Публікація фотозйомки рекламного характеру можлива лише на комерційній основі.

Залишилися запитання?

Дізнайтеся відповіді тут або напишіть нам.