ВИ ЧИТАЄТЕ:
The Writer’s Villa: класичне весілля в Будапешті

The Writer’s Villa: класичне весілля в Будапешті

The Writer’s Villa: класичне весілля в Будапешті – Oh My Wed Day

Фарра та Майкл створили весілля своєї мрії, залучивши до підготовки інтернаціональну команду спеціалістів. Розкішна вілла в Будапешті, вишуканий декор та найсвітліші почуття — в об’єктиві української фотографки.

Свято молодят виглядає як справжній романтичний фільм. Свій ранок Фарра та Майкл розпочали з невимушеної зйомки старовинними вуличками Будапешту та збирань у колі друзів. Незабутня церемонія просто неба в супроводі живого оркестру завершилася затишною вечіркою, танцями та стрибками до басейну.Увесь весільний день прослідковувалася головна концепція — сучасна класика з мрійливим настроєм. Сама локація — атмосферна вілла у затінку квітучих садів — продиктувала неймовірне оформлення церемонії, до якої вели сходи в обрамленні зелені.

Дивіться також:
Очарование нежности: свадебная прогулка Алины и Никиты – Oh My Wed Day


КОМАНДА: ФОТОГРАФ: АЛІНА ІВАНОВА | ЛОКАЦІЯ: THE WRITER’S VILLA

© 2022 Oh My Wed Day — портал про стильні весілля в Україні. Використовуючи сайт, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом та Політикою обробки персональних даних. Використання матеріалів сайту дозволено лише за попередньою згодою правовласників та з обов'язковим посиланням на сайт ohmywedday.com.ua.
Усі права на фотографії та тексти належать їхнім авторам.