ВИ ЧИТАЄТЕ:
Сучасний шик: весілля Іванни та Андреаса

Сучасний шик: весілля Іванни та Андреаса

Сучасний шик: весілля Іванни та Андреаса – Oh My Wed Day

Це розкішне свято організатори готували на відстані, оскільки пара перебувала в Німеччині.

Наречена Іванна — дуже ніжна, тендітна дівчина. Вона мріяла, щоби наречений уперше побачив її біля вівтаря. Важливим для молодят було й зібрати у цей день найближчих друзів та сім’ю, розділити із ними свою радість та насолодитися кожним моментом у затишній атмосфері.Команда зробила ставку на сучасну класику, яка б не відволікала від головного — ідеального обрамлення такого елегантного весілля, а особливе місце святкування — з просторим різьбленим дерев’яним інтер’єром, ефектними сходами та каміном, прикрашеним живими квітами, — тільки доповнило всю картину.

Дивіться також:
Кохання у Львові: весілля Оксани та Дмитра – Oh My Wed Day


КОМАНДА: КОНЦЕПЦІЯ, ОРГАНІЗАЦІЯ І ДЕКОР: SAY YES WEDDING AGENCY | ФОТОГРАФ: ЄВГЕН КУКУЛКА | ВІДЕОГРАФ: VISUAL LOVE | ВЕДУЧА: IRYNA SHEREMETA | МУЗИЧНИЙ СУПРОВІД: COCKTAIL COVER BAND | ЛОКАЦІЯ: ЛЬВІВСЬКИЙ БУДИНОК ВЧЕНИХ

© 2022 Oh My Wed Day — портал про стильні весілля в Україні. Використовуючи сайт, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом та Політикою обробки персональних даних. Використання матеріалів сайту дозволено лише за попередньою згодою правовласників та з обов'язковим посиланням на сайт ohmywedday.com.ua.
Усі права на фотографії та тексти належать їхнім авторам.