ВИ ЧИТАЄТЕ:
Marsala Party: весілля Анастасії та Тараса просто неба

Marsala Party: весілля Анастасії та Тараса просто неба

Весілля Анастасії та Тараса просто неба – Oh My Wed Day

Хто може знати про всі деталі весілля краще, окрім пари? Лише їхні весільні організатори!

Команді вдалося не тільки приборкати вибухову суміш складних винних відтінків із п’янким синім у декорі, а й розвіяти найменші сумніви молодят щодо підготовки незабутнього свята просто неба.«Настя була тією нареченою, яка дуже й дуже переживала, — розповідає організатор Марта Колеснікова. — Переживала за все і вся та злилася, що Тарас не переживає (усміхається). Тарас зі свого боку допомагав нам переконати її, що все чікі-пікі». Що ж із цього вийшло, дивіться у яскравій історії!

Дивіться також:
Кохання у Львові: весілля Оксани та Дмитра – Oh My Wed Day


КОМАНДА: КОНЦЕПЦІЯ, ОРГАНІЗАЦІЯ І ДЕКОР: SAY YES WEDDING AGENCY | ФОТОГРАФ: VOLODYMYR HARASYMIV | ВІДЕОГРАФ: MYNDZIAK VIDEO PRODUCTION | ВЕДУЧИЙ: КОЛЯ КАПІШОН | МУЗИЧНИЙ СУПРОВІД: TARAS MUCHYCHKA | ЛОКАЦІЯ: EVENT STODOLA

© 2022 Oh My Wed Day — портал про стильні весілля в Україні. Використовуючи сайт, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом та Політикою обробки персональних даних. Використання матеріалів сайту дозволено лише за попередньою згодою правовласників та з обов'язковим посиланням на сайт ohmywedday.com.ua.
Усі права на фотографії та тексти належать їхнім авторам.