ВИ ЧИТАЄТЕ:
В Україні розпочала діяльність Весільна асоціація організаторів

В Україні розпочала діяльність Весільна асоціація організаторів

В Україні розпочала діяльність Весільна асоціація організаторів – Oh My Wed Day

За час пандемії в Україні у весільної індустрії відкрилося друге дихання: змінилися ключові учасники івент-ринку, поінакшав підхід до ведення весільного бізнеса та до концепцій весіль загалом. Так, 7 липня було створено об’єднання організаторів — Весільну асоціацію організаторів України (скорочено ВАО України).

Серед першочергових завдань ВАО України — покращення рівня весільного ринку, стандартизація співпраці між організаторами та підрядниками, розвиток й удосконалення системи освіти у сфері організації весіль.

Весільна асоціація організаторів України — наймасштабніший проєкт, за яким наразі стоїть майбутнє всієї весільної індустрії нашої країни.

Весільну асоціацію організаторів України очолює Рада директорів, яку обирають раз на рік. Першу Раду директорів асоціації очолили Ольга Тельпіс (співвласниця весільної агенції Love Agency), Віталій Козін (креативний директор, власник весільної агенції Make My Day) та Дар’я Власенко (власниця весільної агенції Vlasenko Weddings). Окрім Ради директорів, ВАО України має найвищий керівний орган — Загальні збори у складі членів асоціації, які мають можливість брати участь у діяльності та рішеннях Весільної асоціації організаторів України.У найближчих планах Весільної асоціації організаторів України:

  • взаємодопомога, інформаційна та юридична підтримка між членами організації;
  • сертифікація та уніфікація умов співпраці між організаторами й іншими весільними спеціалістами;
  • проведення робочих зустрічей між підрядниками та власниками агенцій для покращення співпраці;
  • нагородження кращих підрядників року;
  • створення списку безвідповідальних підрядників.

У бажанні разом діяти на користь спільної справи — розвитку весільної індустрії та підвищення культури весіль у нашій країні — до ВАО України вже офіційно приєдналися близько тридцяти весільних агенцій.

Дивіться також:
Як пройшла вечірка Marry Me Wedding Day 2021 – Oh My Wed Day


Щодо детальних умов вступу до Весільної асоціації організаторів України або будь-яких інших питань можна написати на офіційний e-mail ВАО України: weddingassosiationua@gmail.com

Контакти ВАО: сторінка в Instagram, Telegram-канал

© 2022 Oh My Wed Day — портал про стильні весілля в Україні. Використовуючи сайт, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом та Політикою обробки персональних даних. Використання матеріалів сайту дозволено лише за попередньою згодою правовласників та з обов'язковим посиланням на сайт ohmywedday.com.ua.
Усі права на фотографії та тексти належать їхнім авторам.