ВИ ЧИТАЄТЕ:
Український бренд Frolov представив першу весільну колекцію

Український бренд Frolov представив першу весільну колекцію

Український бренд Frolov представив першу весільну колекцію – Oh My Wed Day

«Якою буде весільна сукня — такою й буде перша шлюбна ніч», — саме такий меседж наскрізь пронизує дебютну весільну колекцію «інтелігентного провокатора» української моди, дизайнера Івана Фролова.

Весільна лінійка стала логічним продовженням створення індивідуальних образів від бренда Frolov для пар, що збираються одружитися. Так, поціновувачкою перших весільних вбрань стала сестра дизайнера, а своєю музою Іван називає маму та присвячує колекцію історії її кохання.«Білі троянди, які мій тато подарував мамі, коли просив її руки, стали для мене символом початку історії кохання моїх батьків. Фотографіям, де моя мама тримає в руках ці квіти, навіть присвячена окрема сукня в колекції. Весільна світлина моїх мами та тата надихнула мене використати в роботі естетику різних епох минулого століття», — ділиться Іван Фролов.Основу весільної колекції Frolov складають образи для офіційної церемонії та навіть її продовження. Кожен образ — як і з жіночої, так і з чоловічої лінійки — індивідуальний та виразний, проте легко поєднується з іншими деталями одягу бренда та сповідує ідеї комфорту. Дизайнер упевнений: у свій святковий день наречені повинні відчувати себе вільно та робити все, що заманеться. Ба більше, жодна з весільних суконь та жоден з аутфітів для нареченого не будуть довго висіти в гардеробі. Усі образи трансформуються у вечірні для будь-якої важливої події.Не забули і про фату та весільну білизну. На створення надлегких візерунків надихнули зразки вінтажного мережива легендарної французької фабрики Solstiss, яке давно зняли з виробництва.Знімання кампанії в ретро-стилі пройшло в одній із наймістичніших будівель Києва — Будинку з химерами. Фотографинею чорно-білої версії виступила Крістіна Подобєд, за альтернативні кольорові знімки відповідав сам Іван Фролов, а за fashion-відео — Юрій Двіжон. Моделями кампейну стали подруги дизайнера — Наталія Гоцій та Layah.

Дивіться також:
Топ-10 звездных свадеб 2020 года – Oh My Wed Day


КОМАНДА: PHOTOGRAPHY: KRISTINA PODOBED | CREATIVE PRODUCERS AND STYLE: IVAN FROLOV, OLAA ZHYZHKO | MAKEUP: YULYA ZALESSKAYA | MAKEUP ASSISTANT: SASHA NOSIKOVA | HAIR: JULIE STETS | PRODUCERS: ANNA LU, YELYZAVETA POLYCH | PRODUCTION ASSISTANTS: MAKS SEREDA, ALEXANDER NELEN | CAST: JULIA GORIDENKO, OLD NYC | CASTING: OLAA ZHYZHKO

ФОТО: VOGUE.UA

© 2022 Oh My Wed Day — медіапроєкт про стильні весілля в Україні. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом та Політикою обробки персональних даних. Використання матеріалів сайту дозволено лише за попередньою згодою правовласників та з обов'язковим посиланням на сайт ohmywedday.com.ua.
Усі права на фотографії та тексти належать їхнім авторам.