ВИ ЧИТАЄТЕ:
Бренд Fiori представив весільний букет до сезону 2021

Бренд Fiori представив весільний букет до сезону 2021

  • Продовжуємо ділитися новинами весільної індустрії України.
Бренд Fiori представив весільний букет 2021 – Oh My Wed Day

До нового весільного сезону бренд Fiori представив букет під назвою Mellow White («М’який білий»), який присвячений любові, силі натхнення та підкреслює мить цінних почуттів.

В основі об’ємної квіткової композиції — два сорти орхідей винятково білих відтінків vanda diamond white та phalaenopsis white serenity.Mellow — зрілість, мудрість та стриманність, які з’являються з роками. Саме ці елементи стали ключовими в створенні флористичного образу. Білосніжна композиція говорить про характер людини — дозрілої, як бутон, за віком чи досвідом.Креативний директор бренда Костянтин Кондаков присвятив букет рефлексії нового часу — неминучості, яку можна прийняти та полюбити: «Обмеження та емоції, з якими суспільство не стикалося раніше, дали нам змогу м’якше ставитися до світу й того, що відбувається навколо. Це неминучість, із якою ми мусимо вибудовувати нові стосунки. Неважливо, чи ми говоримо про гендерну ідентичність, чи про ситуацію із вірусом та обмеженнями, на які не можемо вплинути, проте можемо змінити своє ставлення до них».Обличчям кампейна став французький актор Роман Брау. «Так буває, коли зустрічаєш людину й усі думки складаються в одну картину за мить. Так і сталося, коли я побачив актора Романа Брау, а вже ввечері ми обговорювати деталі майбутнього знімання, де Роман став моделлю для нашого букета. Це натхнення було із нами на всіх етапах, та й зараз продовжує жити та трансформуватися», — коментує Костянтин процес створення нової композиції.

Дивіться також:
Соня Кей вышла замуж – Oh My Wed Day


КОМАНДА: КУРАТОР ЗЙОМКИ: КОСТЯНТИН КОНДАКОВ | ВІДЕО: МАКСИМ ОХРИМЕНКО, НАТАЛІЯ ВОРОНІНА | МУЗИКА: МИКИТА ПОТАПЧУК | ВЕСІЛЬНА СУКНЯ: NOVIAS, VIKTOR & ROLF, GASANOVA | MUAH: САЛОН КРАСИ МЕРЕЖІ CLIPSE | ЮВЕЛІРНІ ПРИКРАСИ: NOBLESSE, VALENTINA CALLEGHER, CRIVELLI, DAMIANI, JACOB & CO., JAEGER-LECOULTRE, BARAKÀ JEWELRY, LUCA CARATI | МОДЕЛЬ: РОМАН БРАУ | ЛОКАЦІЯ: KOREN STUDIO

ФОТО: VOGUE.UA

© 2022 Oh My Wed Day — медіапроєкт про стильні весілля в Україні. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом та Політикою обробки персональних даних. Використання матеріалів сайту дозволено лише за попередньою згодою правовласників та з обов'язковим посиланням на сайт ohmywedday.com.ua.
Усі права на фотографії та тексти належать їхнім авторам.