ВИ ЧИТАЄТЕ:
Магія невагомості: перша весільна колекція українського бренда Nadya Dzyak

Магія невагомості: перша весільна колекція українського бренда Nadya Dzyak

Перша весільна колекція українського бренда Nadya Dzyak – Oh My Wed Day

Невагомі фантазійні сукні від українського бренда Nadya Dzyak вже давно заволоділи гардеробами та серцями світових фешіоніста, тепер до прихильниць характерних плісе та воланів можуть долучитися й наречені.

Услід за українськими дизайнерами Іваном Фроловим та Катею Сільченко свою дебютну весільну колекцію представила майстриня Надя Дзяк, не зраджуючи знаковим для бренда силуетам та фігурним плісированим деталям, зібраним уручну.У першій весільній колекції бренда поєднуються впізнаванні моделі з лінійки Nadya Dzyak Classic та силуети останніх сезонних колекцій: прозорі сукні з надлегкої органзи, стримані мідісукні, провокативні брючні костюми зі щільного жакарду.

Головними акцентами Nadya Dzyak Bridal стали широкі комірці з ажурними лазерними перфораціями, романтичні волани та флористичний декор ручної роботи. Різноманітність колекції доповнює й палітра — ніжні відтінки вершкового, слонової кістки та білосніжного.«У колекції втілилася квінтесенція філософії бренда — глибока повага до жінки та родини. Любов, вірність, взаємопідтримка пронизують усю колекцію Nadya Dzyak Bridal — усі ці сімейні цінності ніколи не вийдуть із моди. Байдуже, яка ти, — екстравагантна чи вишукана. Весілля для нас — це про щирі взаємини, тому колекцію створено з увагою та захопленням до найрізніших наречених», — підкреслює дизайнерка Надя Дзяк.

Дивіться також:
5 новинок, о которых нужно знать всем невестам – Oh My Wed Day


КОМАНДА: CREATIVE DIRECTOR: NADYA DZYAK | STYLIST: ANYA MATVIIUK | ASSISTANT/PRODUCER: LESIA KVITKA, ALINA S | PHOTOGRAPHY: ANNA KRETSU | BEAUTY: JULIA NAZAROVA | MODELS: ALINA ZHMURKO, AWELE, KMODELS

ФОТО: VOGUE.UA

© 2022 Oh My Wed Day — медіапроєкт про стильні весілля в Україні. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом та Політикою обробки персональних даних. Використання матеріалів сайту дозволено лише за попередньою згодою правовласників та з обов'язковим посиланням на сайт ohmywedday.com.ua.
Усі права на фотографії та тексти належать їхнім авторам.