ВИ ЧИТАЄТЕ:
Подих весни: квітучий ранок нареченої

Подих весни: квітучий ранок нареченої

Подих весни: квітучий ранок нареченої – Oh My Wed Day

Пастельні грона бузку, виважений мінімалізм, весна. Сьогоднішня фотозйомка ранку нареченої надихає кожним знімком.

Витончена, ніжна, романтична — це все про неї, про наречену, яка прокинулася в день весілля та насолоджується кожною миттю прекрасного ранку. Вона щойно скинула із себе білосніжне простирадло та вийшла назустріч світанку. Своє пробудження від сну, як перший дотик до найочікуваннішого дня в житті, наречена проводить у надлегких вбраннях, ласкавих променях сонця та в саду, сповненому тягучим ароматом квітучого бузку, — байдуже, що він розкинув своє віття прямісінько в приміщенні.Солодке передчуття важливої події зчитується в кожному моменті, у глибині та неповторності кожної секунди. Так само, як цвіт дерев — мить, яка швидко минає, спогади про неймовірний весільний ранок можна назавжди закарбувати у своєму серці.

Дивіться також:
Утро невесты в весенних тонах – Oh My Wed Day


КОМАНДА: ДЕКОР І ФЛОРИСТИКА: SWETA YAREMKO FLOWERS DESIGN | ФОТОГРАФ: ДМИТРО ДИЧЕК | СУКНЯ: LANA YATSENKO | MUAH: ЄВГЕНІЯ ЯНИШЕВА | ПРИКРАСИ: VESNA ACCESSORIES | МОДЕЛЬ: ГАННА ОМЕЛЬЧЕНКО, BLANC MODELS | ЛОКАЦІЯ: ФОТОСТУДІЯ «MONOCHROME»

© 2022 Oh My Wed Day — портал про стильні весілля в Україні. Використовуючи сайт, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом та Політикою обробки персональних даних. Використання матеріалів сайту дозволено лише за попередньою згодою правовласників та з обов'язковим посиланням на сайт ohmywedday.com.ua.
Усі права на фотографії та тексти належать їхнім авторам.