ВИ ЧИТАЄТЕ:
Love & Family: літнє весілля Тоні та Андрія

Love & Family: літнє весілля Тоні та Андрія

Літнє весілля Тоні та Андрія – Oh My Wed Day

Тоня та Андрій вирішили влаштувати незабутнє весілля просто неба в колі найближчих. Для церемонії та банкету була обрана локація, головною окрасою якої стала сама природа.

Ранок свого весільного дня пара провела разом без поспіху та суєти. Під час ранкової фотосесії закохані залишилися наодинці, аби ніхто та ніщо не заважали їм отримувати насолоду від спілкування одне з одним.Основними кольорами весільного оформлення стали ніжні відтінки — поєднання оранжевих, кремових та рожевих тонів. Зона церемонії, оформлення банкету, ранок нареченої — усе було виконано в єдиній стилістиці. Крок за кроком були продумані й усі деталі — елегантний декор столу, сервірування, квіткові композиції для церемонії і welcome-зони та навіть подарунки для кожного гостя.

Після святкової появи торту на локації, яку затишно огорнуло сяйво ліхтариків, кульмінацією вечора став драйвовий стрибок молодят із друзями до басейну.

Дивіться також:
Свадьба Оли и Игоря – Oh My Wed Day


КОМАНДА: КОНЦЕПЦІЯ, ОРГАНІЗАЦІЯ: WYMM.AGENCY | ДЕКОР: DANILEVSKAYA DECOR | ФЛОРИСТИКА: BOTANICA FLOWERS | ФОТОГРАФ: МИКОЛА ШЕЛЕСТ | ЛОКАЦІЯ: RELAX PARK VERHOLY

© 2022 Oh My Wed Day — портал про стильні весілля в Україні. Використовуючи сайт, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом та Політикою обробки персональних даних. Використання матеріалів сайту дозволено лише за попередньою згодою правовласників та з обов'язковим посиланням на сайт ohmywedday.com.ua.
Усі права на фотографії та тексти належать їхнім авторам.