ВИ ЧИТАЄТЕ:
Весілля Юлії та Михайла в стилі бохо

Весілля Юлії та Михайла в стилі бохо

Весілля Юлії та Михайла в стилі бохо – Oh My Wed Day

Весілля Юлії та Михайла відбулося в останній день літа. Для фотосесії та святкування молодята обрали єдину локацію — ідеальне місце для камерного весілля просто неба, та насолоджувалися затишною атмосферою з найріднішими. Про незабутні емоції, злагоджену підготовку до весілля та перевірку сили позитивного мислення розповідає наречена.

Дата весілля: 31 серпня 2019 року
Локація: Кафе «PHI-PHI», Київ
Стиль: Бохо
Колір: Відтінки бежевого та карамелі
Час підготовки: 5 місяців
Кількість гостей: 16 людей


Про знайомство та заручини

Ще студентами ми працювали в музеї популярної науки й техніки «Експериметаніум», там і зав’язалися наші стосунки. Насправді ми не перша пара, яка познайомилася саме там і одружилася, але в нас є своя заплутана історія сімейних і не тільки зв’язків, розповідаючи яку, починаєш вірити в долю.

Знаю, що чоловік не захоче, аби я розказувала історію пропозиції, та й насправді вона кумедна, але що зробиш (усміхається). Я очікувала пропозицію тричі: спочатку на Новий рік, потім коли в лютому ми полетіли у Вільнюс і нарешті в день нашої річниці. Пам’ятаю, погода була жахлива, адже це був початок березня, і в мене була невисока температура. Незважаючи на все, я наполягала на тому, аби ми святкували цей день і пішли гуляти. Адже була переконана: якби ми залишилися вдома, пропозиція відкладалася би на потім. Й ось ми півдня ходили у мороз, грілися в кафе, я усердно вдавала, що почуваю себе добре, бо чекала лише одного! День добігав кінця, ми пішли на місце нашого першого побачення, де три роки тому все почалося, і… нічого. Пропозиції не було. Я засмучена сказала, що пора додому. Лише потім, коли я увійшла до кімнати із запаленими свічками та побачила повітряну кульку, на кінці якої висіла моя ідеальна обручка, зрозуміла, що необов’язково було виходити на вулицю в таку погоду, та ще й із температурою (усміхається).


Про підготовку до весілля

Оскільки ми обоє із західної України, то завжди думали, що в нас буде стандартне весілля десь на 40 людей з усіма українськими традиціями. Проте одного вечора ми вирішили, що це має бути день лише для нас і ні для кого іншого. Ми хотіли відсвяткувати своє весілля із найріднішими, тож запросили найдорожчих людей у нашому житті. Так число 40 зменшилося до 16.

Приблизно за рік до весілля я випадково натрапила на обрану нами локацію. Ну знаєте, як дівчата ще до пропозиції руки й серця просто так шукають різні весільні деталі (усміхається). Ба більше, коли ми зупинилися на варіанті камерного весілля, виявилося, що локація із затишним внутрішнім двориком повністю виправдовує наші очікування.

Я багато часу проводила у Pinterest, почала уявляти свою ідеальну весільну концепцію та шукати потрібні матеріали, щоби передати її. Мені дуже пощастило, що чоловік брав у всьому участь та все коментував, висловлюючи свою думку. Ідея із використанням сухих квітів з’явилася якось сама собою, а далі зіграли роль вибір локації й допомога декоратора.

Ми знали, що це буде кінець літа — ідеальний варіант, оскільки не дуже спекотно і вже близько прохолодні вересневі дні. Проте спершу потрібно було знайти таку дату, щоби ми змогли в цей день повінчатися і, відповідно, локація була вільна. Після цього погодили дату із фотографом та декоратором і залишалося знайти лише діджея.

Усі організаційні питання ми вирішували самостійно: замовляли торт, подарунки для гостей, їздили фотографувати посуд у ресторані та погоджували деталі з декоратором, готували список пісень і ще багато іншого. Також я придумала дизайн запрошення, який допомогли втілити в життя в студії, та підготувала гру із запитаннями, щоби був інтерактив для гостей. Вийшло чудово!

Рада, що всі п’ять шалених місяців наша підготовка до весілля була в задоволення. Усі рішення ми приймали разом і нам неймовірно пощастило із тими небагатьма професіоналами, які були залучені до створення нашого незабутнього дня.

Дивіться також:
Boho Chic: весілля Зоряни та Сергія – Oh My Wed Day


Про особливі моменти весілля

Цей день пройшов ще краще, ніж можна було собі уявити, тож хочеться прожити кожну його мить ще раз. Я пам’ятаю все: вінчання і сльози мого дідуся, обітниці, усі тости і смішні історії, перший весільний танець і хвилювання, розмови з рідними й цей момент, коли зустрічаються дві родини та розповідають усі твої секретики із дитинства.

Але, напевно, я найбільше задоволена із рішення попросити близьку людину, яка знає, як зароджувалися наші стосунки, вести церемонію такого важливого дня. Це була водночас найзворушливіша й найкумедніша частина весілля. Жоден ведучий не зміг би так влучно й чуттєво це зробити, як мій брат. У всіх на обличчях були усмішки і водночас сльози, це зробило наш день ще більш сімейним.


Про весільні форс-мажори

За хвилину до того, як мали винести торт, я дізналася, що він приїхав розвалений і його довелося «реставрувати». Вдячна чоловіку, що він не заставив мене хвилюватися й разом із менеджером ресторану вирішив цю проблему. Але це була така маленька дрібниця, яка ніяким чином не вплинула на весілля і його атмосферу, а лише дала зрозуміти, що цей день творимо ми, а не обставини.


Весільні поради

Весілля — це шанс перевірити силу позитивного мислення та зміцнити ваші стосунки. Насолоджуйтеся підготовкою, ловіть кайф, робіть таке весілля, яким його бачите ви! Уявляйте кінцеву картинку і ваш мозок буде сам працювати у цьому напрямі, створювати для вас благополучні обставини та знайомити з потрібними людьми. Довіртеся собі та своїм бажанням.

КОМАНДА: ДЕКОР І ФЛОРИСТИКА: PROKVITY DECOR | ФОТОГРАФ: ANASTASIIA BARANTSOVA | ЗАПРОШЕННЯ: FLOREALE INVITATION | СУКНЯ: UNONA KYIV | MUAH: G.BAR | ТУФЛІ: WLADNA SHOES | ОБРУЧКИ: DARI JEWELRY | DJ: ANDREY WOOFER | ЛОКАЦІЯ: КАФЕ «PHI PHI»

© 2022 Oh My Wed Day — портал про стильні весілля в Україні. Використовуючи сайт, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом та Політикою обробки персональних даних. Використання матеріалів сайту дозволено лише за попередньою згодою правовласників та з обов'язковим посиланням на сайт ohmywedday.com.ua.
Усі права на фотографії та тексти належать їхнім авторам.